تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

شرکت در نمایشگاه GITEX

شرکت در نمایشگاه GITEX

نمایشگاه جیتکس در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از سال 1981 میلادی هر ساله در کشور امارات و در شهر دبی برگزار می‌گردد. رشد و توسعه این نمایشگاه در حدی بوده که در حال حاضر به یکی از تأثیرگذارترین رویدادهای مرتبط با فناوری روز دنیا و بزرگترین جشنواره کامپیوتر و ICT در خاورمیانه تبدیل شده است.

سی و ششمین دوره این نمایشگاه در مهر ماه 1395 (16 تا 20 اکتبر 2016) برگزار شد، که در آن نمایندگانی از کشورهای مختلف جهان از قاره‌های آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا در نمایشگاه جهانی جیتکس به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود در مرکز تجارت جهانی دوبی پرداختند. طبق اطلاعات آماری، نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵ در مساحت 84000 مترمربع برگزار شده و در آن تعداد 146000 نفر بازدید کننده از ۱۴۰ کشور و ۴۲۰۰ مشارکت‌کننده و اسپانسر حضور داشتند.

شرکت پایون آریا پس از شرکت در نمایشگاه جیتکس 2015 که در کشور امارات، شهر دبی برگزار گردید، در سال 2016 حضوری با اقتدار را از خود به نمایش گذاشت و توانست در پاویون ایران، نمایی پویا و منحصر بفرد از محصولی با کیفیت و درخور تحسین را بعنوان تولید ایرانی  را به یادگار بگذارد، که قابل رقابت با نمونه های حارجی است.