درباره شرکت پایون آریا

 

شرکت پایون آریا، فعالیت خود را در سال 1384 با هدف ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب در زمینه ارتباطات رادیویی آغاز کرد. این شرکت همواره کوشیده است کلیه نیازهای مرتبط با ارتباطات بیسیم مشتریان را پوشش دهد.

شرکت در حال حاضر بیش از 100 مدل محصول متفاوت اعم از آنتن، رادیو و تجهیزات جانبی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. به واسطه این محصولات، انواع نیازهای ارتباطی از یک ارتباط ساده و ارزان تا راه‌حل‌های حرفه‌ای جهت سازمان‌ها و شرکت‌‌های بزرگ پوشش داده می‌شود.
طراحی و تولید آنتن به ویژه در باند فرکانسی 5 الی 6 گیگا هرتز، یکی از محورهای اصلی فعالیت شرکت پایون آریا است که از سال 1386 با نام تجاری WiLink به بازار عرضه می‌شود.

تیم کارآمد تحقیق و توسعه این شرکت توانسته است کیفیت محصولات را به میزانی ارتقا دهد که در بازار کشور به سادگی در حال رقابت با برندهای شناخته‌شده دنیا است.

حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی برای اولین بار در سایه تلاش‌های تیم فروش و توسعه بازار در سال 1390 محقق شد. تاکنون آنتن‌های WiLink به کشورهای استرالیا، هنگ کنگ، عربستان و عراق صادر شده است. عرضه محصولات رادیویی در کنار آنتن‌های وایلینک با برند معتبر اینفینت (InfiNet) از محورهای دیگر فعالیت شرکت پایون آریا است.

اینفینت وایرلس (InfiNet Wireless) نامی معتبر در دنیای ارتباطات رادیویی است. این شرکت در سال 1993 تاسیس گردیده و به تدریج به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان رادیوهای باند ISM  بویژه در بخش 5 گیگا هرتز مبدل شده است. نرم افزار بسیار پایدار و مطمئن استفاده شده در سیستم‌های این شرکت، قابلیت‌های گسترده‌ای را در لایه‌های دو و سه دارا است که امکان طراحی شبکه‌هایی با توپولوژی پیچیده را برای طراحان شبکه فراهم می‌سازد. همچنین بستر سخت‌افزاری رادیوهای اینفینت وایرلس، کارکرد پایدارسیستم رادر سخت‌ترین شرایط آب و هوایی تضمین می‌نماید. ترکیب پایداری نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، این سیستم‌ها را به یکی از مطمئن‌ترین محصولات موجود در بازار جهانی تبدیل نموده است. شرکت پایون آریا بعنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران فعالیت می‌نماید.

 

 

Picture

تاسیس شرکت پایون آریا

شرکت پایون آریا در سال 1384 تاسیس شد

آبان 1384
Picture

تحقیق و توسعه

شروع فعالیت های تحقیق و توسعه

آبان 1385
Picture

نسل اول آنتن های وایلینک

تولید نسل اول آنتن های وایلینک

آبان 1386
Picture

نسل دوم آنتن های وایلینک

تولید نسل دوم آنتن های وایلینک

آبان 1389
Picture