اپراتورهای تلفن همراه

در ارتباطات بین ایستگاه های مخابرات سلولی شبکه های موبایل، و ارتباطات بین مراکز مختلف، مهمترین موضوعات پایداری و قابلیت اطمینان ارتباط و طرفیت ارتباط هستند چرا که عدم قطعی شبکه و کیفیت بالای برقراری اریباط ماندگاری و رضایت مشترکین را تضمین می کنند. استفاده از تجهیزات شرکت پایون آریا از جمله رادیوهای InfiNet در شبکه های موبایل این به بهترین شکل نیاز این حوزه را تأمین می کند، از جمله پروژه هایی که در آن از تجهیزات InfiNet استفاده شده می توان به بیش از 1000 سایت در شبکه ارتباطات موبایل امارات متحده اشاره کرد.

مزایا و راهکارهای  InfiNet Wireless

راهکارهای شناخته شده خانواده بیسیم InfiNet Wireless با فراهم نمودن محصولات رادیویی و مبتنی بر IP، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و سایر خدمات دیگر را قادر به طراحی و پیاده سازی شبکه هایی سازگار با تکنولوژی های جدید در آینده و با بهترین پارامترها به شرح زیر می نماید.

 • پوشش و Throughput بالا

راهکارهای InfiNet Wireless، پوشش فرکانسی و ظرفیت انتقال داده بی نظیری ارائه می دهند. به عنوان مثال ایستگاه های پایه (BS) که ضمن برخورداری از توان بالا، مقرون به صرفه نیز می باشند و همچنین  CPE های InfiNet که از ظرفیت بالاتری برخوردار هستند، ظرفیت انتقال داده واقعی 240 مگابیت در ثانیه را به ازای هر واحد BS و 50 مگابیت در ثانیه را برای یک CPE در اختیار قرار می دهند.

 • انعطاف پذیری

  توپولوژی های ارتباطی InfiNet Wireless  بصورت نقطه به نقطه (PTP) و نقطه به چند نقطه (PTMP) می باشند که طیف گسترده ای از باندهای فرکانسی (3.4 - 3.7 GHz و 4.9 to 6.4 GHz) را دربر میگیرند.

 • قابلیت اطمینان

  تا کنون هزاران سیستم InfiNet Wireless ویژگی های قابلیت اطمینان و استقامت بسیار بالایی را ارائه می دهند. این سیستم ها در بسیاری از نقاط دنیا و در سخت ترین شرایط محیطی از دشت های سیبری و تپه های صحرای بزرگ آفریقا تا مناطق مرطوب استوایی به کار گرفته شده اند.

 • شبکه یکپارچه

  InfiNet Wireless قابلیت های منحصر بفرد سوئیچینگ، مسیریابی، NAT، Firewalling، Tunneling، spectrumanalyzer، DHCP، VRRP، VLAN، و بسیاری ویژگی های دیگر را فراهم می کند.

 • کیفیت خدمات

  مدیریت کیفیت خدمات موجود در ساختار InfiNet Wireless با هدف برآوردن توقعات کاربران در زمینه پاسخگویی به نیازهای خدماتی به گونه ای طراحی شده است که هزینه های توسعه و ارتقای سیستم ها در حدود کمینه نگاه داشته شود. تمامی راهکارهای InfiNet Wireless به همراه مشخصه های کیفیت خدمات (QoS) از قبیل صف اولویت بندی، IP TOS/DiffServ، اعمال محدودیت ترافیک ( بصورت مطلق، نسبی و ترکیبی) و هدایت ترافیک ارائه شده اند.

 

اپراتورهای تلفن همراه