شبکه کردن تمامی ساختمان های یک منطقه

یکی از پر کاربردترین و کلی ترین کاربردهایی که می توان برای تجهیزات ارتباط بیسیم تعریف کرد، و شاید بتوان گفت تمام انواع ارتباطات به نوعی زیر مجموعه این نوع ارتباط هستند، برقراری ارتباط بین ساختمان های مختلف است که در فاصله ای از یکدیگر قرار دارند که روش های دیگر بر قراری ارتباط بین آنها به صرفه نیست و به نوعی هدف شبکه کردن این ساختمان ها با هم می باشد. 

به هر صورت در هر ارتباطی علاقه مندی ما کیفیت بالا و قبلیت اطمینان شبکه و پشتیبانی از ویژگی های مختلف در شبکه می باشد. با این تفاسیر شاید بتوان بسته به نوع نیاز مشتری و مقدار پهنای باند مورد نیاز ایشان تجهیزات شرکت پایون آریا را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای بر طرف کردن نیاز های مجموعه معرفی نمود.

چرا راهکارهای InfiNet Wireless    انتخاب مناسبی برای کاربردهای مختلف شبکه کردن مراکز یک منطقه هستند؟ 

  • ظرفیت انتقال داده بالا

واحدهای BS و مشترکین در راهکارهای InfiNet Wireless   از  قابلیت ارسال و دریافت جریان های ویدیویی چندگانه به یک اندازه برخوردارند.

  • مسافت های طولانی

طراحی هوشمند رادیوهای InfiNet Wireless به همراه تقویت کننده های تعبیه شده، سیستم نظارت از راه دور و ابزارهای پشتیبانی، آن ها را به گزینه ای ایده آل برای ارتباطات backhaul راه دور و اتصال اماکن و تسهیلات یک شرکت به شبکه داخلی خود، تبدیل می کند. محصولات InfiNet Wireless شرکت با ایجاد ارتباط در مسافت های تا 80 کیلومتر و تامین ظرفیت انتقال داده 240 مگابیت در ثانیه، صرف هزینه های گزاف برای ارتباطات راه دور در نواحی سخت و ناممکن را کاهش می دهد.

  • استقامت و قابلیت اطمینان بسیار بالا

همواره در پیاده سازی و توسعه ارتباطات بیسیم استقامت و قابلیت اطمینان دو فاکتور حیاتی و ضروری در انتقال جریان های ویدئو و سایر کابردها بوده است. سیستم های InfiNet در بسیاری از نقاط دنیا و در سخت ترین شرایط محیطی از دشت های سیبری و تپه های صحرای بزرگ آفریقا تا مناطق مرطوب استوایی به کار گرفته شده اند. محافظ رعد و برق تعبیه شده در محصولات و سیستم منحصر بفرد محافظت در برابر رطوبت و گرد و غبار و هم چنین آب بندی فوق العاده مطمئن سیستم های مورد استفاده در محیط های بیرونی، تضمین کننده عملیات صحیح و بدون وقفه سیستم های رادیویی InfiNet می باشند.

  • پشتیبانی کامل کاربردهای بلادرنگ

سیستم های InfiNet علاوه بر تامین لینک های مطمئن با ظرفیت انتقال داده بالا، امکان ایجاد اولویت برای انواع دیگر ترافیک توسط اپراتور را نیز فراهم می کند. از این طریق انتقال جریان های با کیفیت و بلادرنگ داده های ویدئویی با کمترین تاخیر ممکن تضمین شده خواهد بود و در نتیجه سیگنال های ویدئو بصورت روان و بدون وقفه نمایش داده می شوند. در واقع اپراتور می تواند پهنای باند را برای انواع ترافیک اولویت بندی کند و از طریق تعیین اولویت بالاتر برای داده های حیاتی تر، از اثرات منفی ترافیک های با اولویت پایین تر روی جریان های انتقال داده پیشگیری کند.

  • امنیت

InfiNet Wirelessاز زمان شروع به کار در سال 1993ضمن ایجاد دسترسی به منابع داخلی خود همواره متضمن حفاظت از اطلاعات شرکت ها از طریق افزودن ویژگی های امنیتی در طراحی محصولات و راهکارهای خود بوده است. امنیت شبکه در طراحی تمامی محصولات InfiNet Wirelessدر نظر گرفته شده است و به کاربرها در حفظ اطلاعات حریم خصوصی، کنترل دسترسی به منابع شرکت و محافظت در برابر تهدیدات وبسایت ها کمک میکند. راهکارهای InfiNet Wirelessمجموعه ای از بهترین ویژگی های امنیتی شامل IP Firewalling، tunneling و محافظت در برابر حملات ناگهانی در شبکه ها را ارائه می دهند.

شبکه کردن تمامی ساختمان های یک منطقه